Про нас

Європа ділиться подарунками зі свого столу до вашого столу», що включає

1. Органічні сільськогосподарські та харчові продукти з чистого та збереженого навколишнього середовища, вироблені з використанням методів органічного виробництва ЄС;
2. Вироби з європейським захищеним позначенням, що охоплює європейську історію, спадщину, традиції;
3. Широкий вибір справжніх, якісних, найкращих на смак сільськогосподарських та харчових продуктів, що відображають європейське різноманіття та глибоку повагу до традицій у виробництві продуктів харчування та напоїв.

Стратегія Програми спрямована на

• Покращити розпізнавання та ідентифікацію органічного логотипу ЄС шляхом підвищення обізнаності щодо правил маркування органічних речовин ЄС та системи контролю.

• Поглибити розуміння споживачами схем якості ЄС із Захищеним позначенням поход
ження (ЗНЗ) та Захищеним географічним зазначенням (ЗГУ).

• Підвищити довіру до якості продуктів харчування та напоїв ЄС шляхом підвищення обізнаності про безпеку харчових продуктів та систему контролю якості ЄС.

Стратегія Програми спрямована на

забезпечення широкого розповсюдження повідомлень Програми шляхом охоплення цільових груп через засоби масової інформації, канали соціальних медіа, на ярмарках, під час спеціалізованих рекламних заходів тощо. Очікується, що різноманітність каналів дозволить охопити більшість цільових груп та багаторазово поширювати повідомлення в різних середовищах, покращуючи швидкість надходження інформації.