Вино з вказівкою сорту винограду; фруктово-ягідне вино

ЄВРОПА ДІЛИТЬСЯ великою різноманітністю традиційних смаків та смаків.

Вино – один із найбільших скарбів Європи. Окрім вин із захищеними географічними зазначеннями та захищеними позначеннями походження, існують інші вина, на які поширюються певні європейські правила. Це вина із зазначенням виноградного сорту винограду, плодово-ягідні вина.

З метою забезпечення чистої та безпечної сировини для виробництва безалкогольних напоїв встановлюються конкретні вимоги до первинного виробництва. Він включає гігієнічні правила та правила ведення діловодства. Спеціальний регламент встановлює положення, що стосуються максимального рівня залишків пестицидів у харчових продуктах рослинного походження або на них.

Більше того, в Європейському Союзі існують спеціальні правила для цих категорій.

Регламент передбачає, що фруктові вина – це ферментовані алкогольні напої, виготовлені з різних базових інгредієнтів (крім винограду); вони також можуть мати додаткові аромати, взяті з фруктів, квітів та трав. Це визначення іноді розширюється, включаючи будь-який ферментований алкогольний напій, крім пива. З історичних причин медовуха, сидр та перрі також виключаються із визначення фруктового вина.

Фруктові вина зазвичай називають основними інгредієнтами (наприклад, сливове вино або вино з бузини), оскільки звичайне визначення вина говорить про те, що воно виготовляється з ферментованого виноградного соку.

Фруктові та ягідні вина зазвичай класифікуються таким чином:

а) Натуральне фруктове вино: Будь-яке фруктове вино без додавання коньяку або алкоголю позначається як “натуральне”
b) Фруктове столове вино або ягідне столове вино: Фруктове або ягідне вино з вмістом алкоголю не більше 14 об.%. Таке вино також може бути названо «легким фруктовим вином» або «легким ягідним вином».
в) Фруктове десертне вино або ягідне десертне вино: Фруктове або ягідне вино з вмістом алкоголю понад 14 відсотків, але не більше 24 відсотків за обсягом.
г) Ігристе фруктово-ягідне вино: Вино, просочене вуглекислим газом до мінімуму 200 кПа при 10 ° С (на рівні моря) і має фактичну міцність алкоголю, включаючи алкоголь, що міститься в будь-якому доданому експедиційному лікері, не менше 8,5 об.% або поглинається виключно завдяки первинному або вторинному спиртовому бродінню в закритому посуді.
e) Видові фруктові вина: Одновидові фруктові вина повинні містити не менше 90% від цього виду, максимум 10% незадекларованих.

Двовидні фруктові вина повинні мати два види із сумою 90% та 10% недекларованих із мінімальним вмістом 15% для другого виду. Потрійні фруктові вина повинні містити три види із сумою 90% з 10% або менше незадекларованих та мінімальним вмістом 15% для другого виду та 10% для третього виду.

Асортимент:

Фруктово-ягідні вина
Ігристі вина із зазначенням винного сорту винограду

Юридична інформація

Положення про гігієну харчових продуктів
https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?uri=CELEX%3A02004R0852-20090420

Положення про пестициди
https://eur-lex.europa.eu/legal-content/en/ALL/?uri=CELEX%3A32005R0396

Положення про матеріали, що контактують з продуктами харчування
https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?uri=CELEX:02004R1935-20090807

Контакти:

Info@bgleaders.com
distribution@mvgroup.eu
export@italianalt.lt